1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Chcesz dołączyć do zespołu profesjonalistów Toyota TYCHY?

Czekamy zarówno na osoby z doświadczeniem, jak i na otwarte umysły chętne do nauki!

 

 

Aktualnie poszukujemy kandydatów na następujace stanowiska:

Doradca serwisu
Mechanik samochodowy /pomocnik mechanika
Montażysta doposażenia / elektryk
Specjalista ds. kredytów, ubezpieczeń, leasingów lub specjalista ds. ubezpieczeń
Specjalista ds. sprzedaży flotowej

Adres do kontaktu: rekrutacja@toyotatychy.pl

 


 

Przyjazna atmosfera w pracy i rozwój osobisty

 

Pracownikom w naszej firmie stwarzamy przyjazną atmosferę pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Nasi nowi pracownicy pod okiem wyznaczonych opiekunów poznają naszą kulturę organizacyjną i specyfikę pracy na danym stanowisku. Oferujemy możliwość rozwoju zarówno doświadczonym specjalistom, jak i osobom rozpoczynającym dopiero karierę zawodową. Wspieramy pracowników poprzez system szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych, organizowanych zwłaszcza przez Akademię Toyoty i Lexusa.

Cenimy świeże spojrzenie, zaangażowanie i staranność w realizacji swoich zadań. Dla osób wyróżniających się oferujemy możliwość awansu lub inne formy rozwoju zawodowego.

 

 

Obszary, w których możesz pracować:

 

 

My jako pracodawca

 

Jesteśmy firmą działającą na rynku od ponad 20 lat. Obecnie prowadzimy 3 salony: w Katowicach, Częstochowie i w Tychach, zatrudniając łącznie prawie 300 pracowników.

Corocznie badamy poziom satysfakcji i zaangażowania naszych pracowników i podejmujemy działania w celu stałego poprawiania ich zadowolenia z pracy w naszej organizacji.

Kadrę managerską tworzą ludzie, którzy zaczynali pracę w naszej firmie od stanowisk indywidualnych, niezwiązanych z zarządzaniem: handlowca, mechanika czy doradcy. Kształcimy kadry i związujemy się z pracownikami, a status dużego przedsiębiorstwa daje naszym pracownikom szanse na zdobycie wysokich kompetencji, zarówno managerskich jak specjalistycznych.

 

 

Nasza filozofia – Toyota Way


Toyota Way jest dla ludzi z globalnej organizacji Toyota ideałem, standardem i przewodnikiem i zawiera wartości, w które wierzymy:

Challenge (Wyzwanie) – tworzymy długoterminową wizję, aby z odwagą i kreatywnością sprostać wyzwaniom i urzeczywistnić nasze marzenia.

Kaizen (Zmiana na Lepsze) – ciągle doskonalimy swoje działania, dążąc ku innowacjom i ewolucji.

Genchi Genbutsu (Sięganie do Źródła) – praktykujemy Genchi Genbutsu, czyli sięgamy do źródła, by poznać fakty dla podjęcia trafnych decyzji, osiągamy konsensus i realizujemy cele w optymalnym tempie.

Respect (Szacunek) – szanujemy innych, czynimy wysiłki, aby każdego zrozumieć, bierzemy odpowiedzialność i robimy wszystko, aby budować wzajemne zaufanie.

Teamwork (Praca Zespołowa)– stymulujemy rozwój osobisty i zawodowy, wspólnie wykorzystujemy możliwości rozwoju, maksymalizujemy jakość pracy – indywidualnej i zespołowej.

 

 

Kogo szukamy?

 

Poszukujemy osób z doświadczeniem technicznym w sektorze motoryzacyjnym, a także profesjonalistów z różnych dziedzin, np.: sprzedaży, obsługi klienta, telemarketingu i innych.
W naszej firmie kierujemy się zasadami Ciągłego Doskonalenia oraz Szacunku dla Ludzi, dlatego poszukujemy osób, które chętnie zdobywają nową wiedzę i dzielą się nią oraz są nastawione na współpracę.

 

 

Co oferujemy?

 

W ramach umowy o pracę oferujemy:

możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach specjalistycznych,
możliwość udziału w ciekawych projektach,
opcję zakupu nowych samochodów oraz części zamiennych na korzystnych warunkach.

 

 

Jak wygląda proces rekrutacji?

 

Prześlij cv na adres: rekrutacja@toyotatychy.pl zaznaczając, na jakie stanowisko i/lub do jakiego działu aplikujesz.

Jeśli Twoja aplikacja będzie spełniała warunki konieczne dla danej oferty pracy, dział HR zaprosi Cię na rozmowę w jednym z naszych salonów.

Po pozytywnym przejściu I rozmowy kwalifikacyjnej zaprosimy Cię na kolejną, tym razem z szefem działu, do którego aplikujesz. Po tym etapie strony podejmą decyzję o zatrudnieniu.

 

 

 

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

 

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Toyota Katowice Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach ul. Kolejowa 54 (40-606) Katowice.
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Pan Ireneusz Ćwiląg, kontakt  pod adresem: iod@toyota.katowice.pl lub Toyota Katowice Sp. z o.o.,  ul. Kolejowa 54, 40-606 Katowice.
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres obecnej rekrutacji oraz będą wykorzystane w przyszłych procesach rekrutacji do końca roku kalendarzowego przypadającego na 2 lata po przesłaniu aplikacji.
  5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu ds. Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
  8. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.
  9. Wysyłając maila na adres rekrutacja@toyotatychy.pl lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, Pani/Pan potwierdza zapoznanie się z niniejszą informacją.